Enkon

ENKON 1991 yılında kurulmuştur ve genel merkezi Pendik, İstanbul, Türkiye’dedir.

Firmamız öncelikle NDT sektörü olmak özel üzere mühendislik denetim hizmetleri üzerinde yoğunlaşmaktadır. ENKON petrol, gaz, enerji, elektrik, off-shore ve denizcilik sektörü, petrokimya ve nükleer dahil olmak üzere geniş bir sanayi yelpazesinde hizmet vermektedir.

Hizmet odaklı bir şirket olarak, nitelikli profesyonellerden oluşan ekibimiz ile kaliteye büyük önem vermekteyiz. Tüm ENKON çalışanları kendi görevlerine ilişkin belirli yeterliliğe sahiptir ve çeşitli mühendislik projeleri denetlemek ve incelemek için kendi alanlarında geniş deneyime sahiptir.

ENKON sistemli ve profesyonel çalışması sayesinde müşteri kalitesi ve iş programı gereksinimlerini her zaman karşılar.

ASNT, PCN, EN ve API aktif üyelerinden oluşan ve kalite ile ilgili olarak endüstrideki gelişmeleri takipte deneyim sahibi çok sayıda personel istihdam etmekteyiz. Personelimizin becerilerini ve birikimlerini geliştirmesi için seminer ve kurslar yoluyla çalışanlarımızı teşvik etmekteyiz.

ENKON tüm sahalarda düzgün çalışmanın yanı sıra kalite kontrolünü sağlama taahhüdü için uzman teknisyen, mühendis ve teknik supervisor ekibi ile desteklenen deneyimli yönetim ve personel grubu tarafından yönetilmektedir. Tarafımızdan yapılan tüm işler için kapsamlı bir garanti vermekteyiz.

Herhangi bir mühendislik ve bakım işilerini üstlenmek için gerekli deneyim ve uzmanlığa sahip olduğumuza inanıyoruz.

İnsanların en büyük güç olduğuna inanıyoruz. Görevlerine içten bağlılık duyan ve başarı arayışı içinde olan ENKON ’un son derece yetenekli ekiplerinin tüm müşterilerine sürekli yenilikçi ve üstün çözümler sunmak için çabaladığı bilinmektedir. Ekip üyeleri kalite güvence hizmetlerini daha iyi sundukça tesisleriniz ve operasyonlarınız daha verimli hale gelmektedir.

ENKON çok-disiplinli sertifikalı ve deneyimli personel ekibi ile aşağıdaki hizmetleri sunmaktadır: