Eğitim

 Eğitim kurslarımız, insan kaynakları ile en son teknolojiyi birbirine bağlayacak şekilde geliştirilmiştir. Eğitim programımızın teorisi ve içerikleri kolayca anlaşılabilir ve katılımcılar bunları kullanabileceklerdir. Biliyoruz ki eğitimimiz katılımcılar kendi tecrübeleri ile eğitimi ilişkilendirebilirse yararlı olabilir. İşte bu yüzden,  ENKON oldukça yoğun teori dersleri ile birlikte uygulamalı pratik eğitim de sağlamaktadır.

ENKON, Türkiye’de ileri gelen profesyonel eğitim kurumlarından biridir ve uzmanlaşmış NDT Seviye 1 ve NDT Seviye II eğitimi vermektedir.  Katılımcılarımızın kariyerleri boyunca rehber olarak yararlanabilecekleri, dikkatlice oluşturulmuş teorik ders içeriği oluşturmuş bulunmaktayız. Kütüphanemizde dışarıdan katılımcıların ulaşabileceği geniş bir NDT kitabı ve çalışma materyali arşivi bulunmaktadır. Teorik açıklamalara ek olarak, tam donanımlı laboratuarlarımızda pratik eğitimi de veriyoruz. Ayrıca endüstriyel standartlarla uyuşan uygulamalı pratik eğitimi de sağlıyoruz. Katılımcılarımız eğitimleri ve sertifika derslerini tamamlayınca, farklı NDT yöntemlerinde uzmanlığı bulunan NDT teknisyenlerinden sonra en çok aranan kişiler olacaklardır.

ENKON, bilgi ve becerilerin başarılı aktarımını sağlamak için eğitim ve kurs sınavları uygular. SNT-TC-1A’ ya veya ISO-9712 ye göre üçüncü parti sertifikalandırma firmasından alınmış bireysel sertifika istenirse işveren tarafından  sağlanır.